No icon

ÖĞRETMENİNE BİR ÇOCUĞUN MUTLULUĞUNU HEDİYE ET

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenine hediye almak isteyen öğrencilerin 20,00 TL tutarındaki bağışı ile bir mülteci çocuğa boyama seti hediye edilecektir. Bağış yapan öğrenciye, hediyesinin yerine ulaştığı bilgisi mesajla verilirken, öğretmenine ulaştırılmak üzere bir mektup tanzim edilecektir.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde hediye alan mülteci çocuklarla birlikte önce Başöğretmenimiz Atatürk ziyaret edilecek, sonrasında ise çocuklarla birlikte güzel bir gün geçirmek için oyun etkinlikleri organize edilecektir.

Bağış yapmak için ILPEACE’in www.ilpeace.org/hesaplar adresinde belirtilen hesap numaralarına 20,00 TL yatırmanız, ilpeaced@gmail.com e-posta adresine bağış yapan öğrencinin adı, velisinin telefon numarası ve hediye etmek istediği öğretmeninin adı ve görev yaptığı okulun bildirilmesi yeterlidir. Bağışlar 21 Kasım 2017 günü saat 16:00’ya kadar yapılabilecektir.

ILPEACE olarak; başta Başöğretmenimiz Atatürk olmak üzere dünyayı güzelleştiren bütün öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü’nü kutlarız.

Yorumlar